bookmaker logo
Winner

7.0 /10

KURZ

6.7 /10

Zákaznický servis

8.0 /10

Sázecí trh

Winner Bonusový kód

Užijte si bohatou nabídku a mnoho skvělých výhod u Winner Sports. Pokud se zaregistrujete, použijete náš Winner bonusový kód! V tomto článku se dozvíte vše potřebné o sázení u Winner Sports – ať už to jsou informace o kurzech nebo o zákaznické podpoře.

Winner Sports díky skvělým výhrám, výhodným kurzům a snadnému sázení denně láká vášnivé sázkaře z celého světa. Získáte jako Winner vstupní bonus.

Získejte Winner bonusový kód

Winner Sports registrace s bonusovým kódem MAXPROMO

Pokud sázíte už roky a nikdy jste nevyužili bonusové nabídky některé sázkové kanceláře, nyní přišel Váš čas! U Winner Sports najdete velmi výhodné kurzy a mnoho různých dalších výhod. Při registraci u Winner Sports za první vklad získáte Winner bonus!

Winner Sports Sázky

U Winner Sports si můžete vsadit na většinu populárních sportovních událostí a utkání. Mezi sporty, na které si zde můžete vsadit, patří tenis, fotbal, hokej, dostihy, box, hokej, ragby, šipky, házená, volejbal, snooker a mnoho dalších. Do nabídky Winner Sports patří také mnoho méně tradičních sportů, na které si u jiných sázkových kanceláří vsadit nemůžete.

Získejte Winner bonusový kód

Winner Sports Kurzy

Kurzy, které Winner Sports nabízí, si ničím nezadají s konkurencí, a kurzy u fotbalu a tenisu jsou jedny z nejlepších na trhu. Winner Sports také u sázení na fotbalové zápasy nabízí násobné sázky, díky kterým je sázení ještě výhodnější.

Winner Sports Sázkové Možnosti

U Winner naleznete opravdu velkou škálu sázkových možností dostupných na trhu, od všech tradičních typů až po fantastické pole exotických sázek na nejen hlavní sporty a ligy, ale také na nižší a méně známé soutěže. Tyto exotické sázky platí také pro sporty jako volejbal, cyklistika, box nebo golf. Pokud si myslíte, že máte dostatek informací o konkrétní události, pak se ujistěte, že jste se podívali na všechny možnosti, které jsou k dané události k dispozici a vybrali tu nejlepší.

Pro hokejové fanoušky, kterých je nepochybně spousta, nabízí Winner opravdu širokou kurzovou nabídku na lední hokej. Nabídka pokrývá jak největší hokejové ligy jako NHL nebo KHL, tak i českou ligu, nebo další kvalitní hokejové ligy (Švédskou, Finskou, Německou atd). Sázkových možností je spousta – od vítěze zápasu přes počet gólů až po konkrétního střelce gólu, nebo dlouhodobých sázek na vítěze ligy. Hokejoví fanoušci budou určitě s nabídkou a také s kurzy spokojeni.

winner sports betting options

Získejte svůj bonus

Typy sázek

Winner nabízí všechny tradiční formy sázení se širokou nabídkou exotických sportů či speciální sázky na velké sportovní soutěže a události, zejména pak sázky na fotbal, basketbal, nebo tenis. U Winneru máte k dispozici také velké množství live sázek kde můžete sázet jak na vítěze utkání, tak i na různé jiné sázecí možnosti.
Sázková kancelář Winner nabízí tzv. SupeToto soutěž, kde musíte předpovědět výsledek 10ti zápasů. Pokud všechny zápasy trefíte, vyhráváte část peněz spolu s ostatními výherci, pokud vás tedy uhodne správný výsledek více. Pokud ne, vyhráváte celou výhru pro sebe. Kromě SupeToto soutěže je zde i tzv. SuperScore soutěž, kde musíte trefit přesný výsledek tří vybraných utkání.

Sázení během zápasu – livebetting

Winner Sports ví, jak se o sázkaře postarat, a nabízí proto také možnost sázet na mnoho utkání i přímo během zápasu – až do jeho konce. Kurzy se aktualizují každou minutu, takže neustále znáte momentální cenu sázení. Seznam utkání, na které můžete sázet v jejich průběhu, najdete na webu Winner Sports.

Speciální nabídky

Winner Sports svým zákazníkům nabízí pestrý výběr různých akčních nabídek – od uvítacího bonusu po sázky s možností vrácení peněz. Winner Sports jsou ideální také pro sázkaře, kteří rádi využívají věrnostní bonusy. Tím ale akční nabídky samozřejmě nekončí – Winner Sports nabízí mnoho speciálních bonusů a exkluzivních sázek, které jinde rozhodně nenajdete. Nabídku věrnostních bonusů u Winner Sports asi nikdo nepřekoná, lepší boostery pro jednotlivé zápasy najdete spíše u Landbrokes.

Jak uzavřít sázku

Sázení u Winner je velmi jednoduché. Pokud jste našli zápas nebo událost, na kterou se chystáte vsadit své peníze, jednoduše klikněte na kurz, čímž se vám otevře okno se sázkami (tzv. tiket). Následně stačí potvrdit sázku, která je dále v krátkém okamžiku zpracována a uzavřena.

Winner Sázení na fotbal

Společnost má fantastické pokrytí mezinárodních, evropských ale také českých fotbalových lig. Naleznete zde fotbalová utkání z celého světa, nejedná se jen o krajiny z největších fotbalových lig – můžete si vybrat týmy i z nižších lig z krajin jako Spojené Království, Španělsko, Německo, Itálie, Norsko, Švédsko, Fínsko, Rusko a seznam pokračuje – je opravdu obrovský. Samozřejmě si můžete vybrat více než jen jeden tým.

Winner Sázení na fotbal

Získejte Winner bonusový kód

Sázení na lední hokej

Pro příznivce ledního hokeje máme dobrou zprávu. Lední hokej patří mezi silné stránky sázkové kanceláře Winner. Naleznete zde kurzy na Mistrovství světa v předstihu několik měsíců. Kromě toho jsou k dispozici i kurzy na známé hokejové ligy včetně NHL, KHL, České hokejové ligy, juniorské mistrovství světa a jiných krajin jako Švédsko, Norsko, Finsko, Rakousko, Německo. Kromě klasických sázek máte možnost vsadit si na tzv. speciály. Hokejoví fanoušci si u sázkové kanceláře Winner určitě přijdou na své.

Winner mobile - menuWinner sports mobile

Sázení z mobilu

Winner Sports, stejně jako většina ostatních populárních sázkových kanceláří, nabízí velké výhody uživatelům, kteří sázejí přes mobil. Pokud těchto výhod chcete využít, zaregistrujte se u Winner Sports , a při registraci využijte náš promokód MAXPROMO.
Mobilní aplikaci Winner Sports si můžete stáhnout na Android, Windows phone a iPhone!
Pokud hledáte sázkovou kancelář, která uspokojí všechny Vaše sázkařské potřeby, Winner Sports jsou tou nejlepší volbou. Najdete zde široký výběr, výhodné kurzy, skvělé akční nabídky a jednoduché uživatelské rozhraní. Zaregistrujte se u Winner Sports ještě dnes s naším promo kódem MAXPROMO a objevte skvělé nabídky, které tam na Vás čekají!

Získejte Winner bonusový kód

Winner zákaznická podpora

V bonuscodebets jsme otestovali kvalitu zákaznické podpory u Winner Sports, abychom ověřili jejich péči o zákazníky a pomohli Vám najít toho nejlepšího bookmakera, a zjistili jsme, že zákaznická podpora Winner Sports nepatří k těm nejlepším. Často na otázky zákazníků odpovídají otázkou (zeptali jsme se na jejich bonusovou nabídku, a chtěli po nás informace o našem účtu). Další věcí, která není úplně ideální, je doba, za kterou na otázky odpovídají: na otázku, kterou jsme jim položili do chatu, odpověděli za 32 minut. Na emaily nám odpovídali rychleji – za to ale méně kvalitně. Zákaznickou podporu ale i přesto hodnotíme spíše kladně. Myslíme si ale, že by zákaznická podpora mohla být dostupná delší dobu – zejména o víkendech.

Možnosti platby

Winner Sports nabízí všechny standardní možnosti platby, takže vložení i výběr peněz je velmi snadné. Zákazníci mohou použít bankovní převody, kreditní karty, Nordea, Webmoney, Skrill a Neteller. Převody peněz jsou u Winner Sports navíc úplně zdarma, což je další skvělá výhoda, kterou tato sázková kancelář nabízí.

Vklady

Sázková kancelář akceptuje mezinárodní kreditní a debetní karty jako Visa a Mastercard. Kromě toho existuje řada dalších možností vkladu, jako např. Skrill (Moneybookers), Neteller, Diners Club International, Ukash, PayU, dotpay a mnoho dalších. Samozřejmostí jsou předplacené karty či klasický bankovní převod. Možností je opravdu hodně. Více informací získáte přímo na stránce Winner.com v sekci vkladů.

Výběry

Výběry jsou snadné a hlavně docela rychlé. Výběry můžete učinit pomocí zmíněných metod vkladů. Kromě toho naleznete přímo na stránce sázkové kanceláře Winner.com i další možnosti. Očekávat můžete opravdu rychlé zpracování vašich požadavků.

Získejte Winner bonusový kód

18+ | Please play responsibly | Terms and Conditions apply | Commercial Content